Mob Of The Dead’den Oynanış Videosu!

Black Ops 2 için hazırlanan en yeni DLC paketi Uprising ile birlikte oyunculara sunulacak olan “Mob of the Dead” modu için bir oynanış videosu yayımlandı.

Activision ve Treyarch tarafından hazırlanan son Call of Duty oyunu olan Black Ops 2 için hazırlandığını geçtiğimiz gün yazdığımız bir haberle duyurduğumuz Uprising DLC’si içerisinde yer alan yeni zombi modu “Mob of the Dead”e özel bir video yayımlandı. Videoda hem mod ile sunulacak oynanışa dair bir fikir veriliyor hem de dünyaca ünlü Hollywood yıldızları tarafından canlandırıp seslendirilen karakterlerimizin tanıtımı yapılıyor.

16 Nisan’da ilk olarak Xbox 360 kullanıcılarıyla buluşacak olan Uprising DLC’si ilerleyen aylarda diğer platformların oyuncularına da sunulacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir