Mirror’s Edge Hayranlarına Müjdeli Haber

Mirror’s Edge Catalyst’in çıkışına yakın, serinin hayranlarını sevindirecek harika bir haber paylaşıldı.

EA ve DICE, Mirror’s Edge Catalyst’i 7 Haziran’da yayınlayacak, ancak Mirror’s Edge cephesinden gelen tek önemli haber bu değil. Deadline Hollywood‘un raporuna göre, Endemol Shine Studios, Mirror’s Edge dizisinin çekim sorumluluğunu üstlendi. Firma ayrıca dizinin senaryosunu da hazırlayacak. Endemol Shine Studios, Big Brother ve The Biggest Loser adlı programlarla da tanınıyor.

Endemol Shine Studios Başkanı Sharon Hall, “Dünya genelinde Mirror’s Edge’i TV’de açık bir şekilde göreceğiz,” diyerek ilk mesajı verdi. “Güçlü bir kadın protagonist (ana karakter) olacak, Electronic Arts ve DICE’ın harika çalışmasıyla hazırlanmış, dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip.”

Firmanın standart oyun senaryosundan kopmayacağını düşünürsek, koşucu olarak Faith’in rolünü üstlenecek aktristi de bu dizide oynatacağı belirtildi.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir