Mirror’s Edge Catalyst’i 5 Gün Önceden Oynayın

EA, Mirror’s Edge Catalyst oyunu için erken erişim özelliğini duyurdu. Bu sayede oyuncular, Mirror’s Edge Catalys oynamaya 5 gün önceden başlayabilecek.

Mirror’s Edge Catalyst, 9 Haziran’da resmi olarak çıkış yapacak. Ancak oyuncuların, oyuna erken erişim sağlayarak, önceden oyunu oynayabilecekler. Faith’in uzun soluklu macerasına daha erken başlamak için EA Access üyesi oyuncular, oyunun çıkışından 5 gün önce erişim sağlayabilecekler.

Play First Trial ile birlikte, PC’de Origin Access ve Xbox One’da EA Access üyeleri, Mirror’s Edge Catalyst’i herkesten önce 2 Haziran’da deneyimleyebilecek. Play First Rial’i 6 saatlik bir Mirror’s Edge Catalyst oyun deneyimi sunacak. Buna ek olarak 10 aksiyon dolu görev, keşfe açık geniş 2 bölge ve Social Play özellikleri aktif olacak.

Oyun açıldıktan sonra 6 saatlik zaman başlayacak. Sürenin boş yere harcanmasını engellemek için oyuncuların, oyunu oynamayı bıraktıktan sonra kapatmaları yeterli olacak. Oyuna yeniden devam etmek isteyen oyuncular, kaldıkları yerden, çıkış tarihinden önce yine erişim sağlayabilecek.

Tüm bunların yanında, Mirror’s Edge Catalyst’i 5 gün önceden oynama şansı tanıyan Origin Access ve EA Access, oyunu henüz satın almamış oyunculara %10 indirim fırsatı da sunacak.

Xbox One – EA Access’e erişmek için tıklayınız.

PC – Origin Access’e erişmek için tıklayınız.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir