Mirror’s Edge 2 Xbox One “Exclusive” Olarak Mı Gelecek?

Çatılardan atlamayı özleyen geniş bir kesimin sabırsızlıkla beklediği Mirror’s Edge Xbox One’a özel bir oyun olarak mı geliyor?

Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan, ancak Electronic Arts tarafından yapımının sürdüğü kabul edilen Mirror’s Edge 2 beklenenden çok daha kısa bir süre sonra ortaya çıkabilir! Ancak beklemediğimiz bir durum söz konusu. Lakin tüm platformlarda Mirror’s Edge 2’yi sabırla bekleyen geniş kitleye rağmen Xbox One için özel sunulan bir oyunla karşılaşabiliriz!

Bu iddiamızın kaynağı ise Amazon’a ait iki farklı sitede ortaya çıkan Mirror’s Edge 2 ön sipariş sayfaları. İlk olarak Alman Amazon sayfasında ortaya çıkan Mirror’s Edge 2, yalnızca Xbox 360 ve Xbox One için listelenirken, daha sonra İtalyan Amazon’da da görünen oyun bu kez yalnızca Xbox One için listelendi! Henüz bir resmi bile bulunmayan oyunun ikinci listelendiği İtalyan sitesinde çıkış tarihi olarak 2020 yılının ilk günü işaretlenmiş durumda (!) dolayısıyla herhangi bir sipariş imkanı da henüz bulunmuyor.

Hala her şeyin bulanık olduğu Mirror’s Edge cephesinde yine de birtakım hareketliliklerin yaşanması sevindirici öyle değil mi?

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir