Minecraft Story Mode Episode 6 Geliyor

Telltale Games, Minecraft: Story Mode’un altıncı bölümünün çıkış tarihini duyurdu.

Telltale Games’in klasik serileri, dizi gibi bölüm bölüm geliştirerek oyun sektörüne kazandırması oyuncuların büyük ilgisini görmüştü. Game of Thrones ve Walking Dead gibi serileri bölümlük maceralara dönüştüren Telltale, Minecraft için de kolları sıvamış ve Minecraft Story Mode’u geliştirmişti. Şimdi ise oyunun altıncı bölümünün çıkış tarihi açıklandı.

Yeni bölümde Minecraft hayranları, Micraft topluluğunda tanınan bazı yıldızlarla karşılaşacak. Özel konuklar, YouTube videolarında oynadıkları karakterlerle oyuna aktarılacak. Böyle bir gişirmle Telltale, yeni bir dönemi de kendi içinde hem eğlenceli ve hem de enteresan bir şekilde başlatmış oldu.

Oyuncular oyunu oynarken Joseph Garrett’ı Stampy Cat, Stacy Hinojosa’yı Stacy Plays, Dan Middleton’u DanTDM (The Diamond Minecraft), Lizzie Dwyer’ı LDSShadowLady ve Jordan Maron’la da CaptainSparklez olarak karşılaşacaklar. Pek tabii ki, bu karakterlerin her biriyle etkileşim de mümkün olacak.

A Portal to Mystery olarak adlandırlan Minecraft: Story Mode Episode 6, 7 Haziran’da PC, Mac, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, iOS ve Android için çıkış yapacak. Oyun ileride PS Vita ve Wii U’da da oynanabilir olacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir