Microsoft’tan Yeni Xbox İçin Açıklama!

Phil Spencer, gelecekteki potansiyel Xbox konsolları için, akıllardaki sorulara cevap niteliğinde açıklama yaptı.

Spencer, resmi Twitter hesabından, “Bugün birçok yaratıcı sohbetler edildi,” açıklamasıyla aslında merak edilen soruları biraz daha geniş çerçeveye yaydı. Yine de, devamında kurduğu cümleyle biraz olsun, Xbox kullanıcılarının beklediği haberi de vermiş oldu. Spencer, yaptığı kısa açıklamayı “13 Haziran günü E3’te oyunculuk tarihimizi paylaşacağımızdan ötürü heyecanlıyız.” sözleriyle tamamladı.

E3 2016’da oyun dünyası için önemli haberlerin, raporların ve gelecek fikirlerin paylaşılacağı aşikâr. Ancak o zamana kadar -ve tabii ki E3 sırasında da- Oyun Fest’i takip ederek E3’te ne olacak, tüm detayları öğrenebilirsiniz. Çünkü siz değerli okurlarımız için E3 2016’yı tüm detaylarıyla paylaşacağız.

 

 

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir