Metro: Last Light’tan Lokum Gibi Limited Edition!

Metro: Last Light’ın Limited Edition’ı oyuncuların bayılacağı cinsten!

THQ, hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Metro: Last Light için hazırladıkları Limited Edition sürümünü duyurdu. Metro 2033’te karşımıza çıkan Ranger Mode’u sevenleri bir sürprizle karşılayan THQ, Last Light’ın Limited Edition sürümüyle de Ranger Mode’u sunacak.

Ranger Mode’a ek olarak Ranger Load-out adında ekstra bir paket daha bulunacak Limited Edition’da para yerine geçecek askeri sınıfı mermiler ve AKS-74U model bir tüfek de sizlerin olacak. Ayrıca 18 Aralık’tan itibaren PSN üzerinden Limited Edition’ı sipariş edecek olan oyunculara ücretsiz bir PSN teması ve Homefront’un dijital bir kopyası da hediye edilecek.

Metro: Last Light’ın Limited Edition sürümünün oyuncuların radarına girmesine yetecek bir diğer özelliği ise standart sürüm ile arasında herhangi bir fiyat farkının olmaması ve tamamen dijital platformlar aracılığıyla temin edilebiliyor olması.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir