Metro: Last Light’tan Dopdolu Bir Video!

THQ ve 4A Games’in merakla beklenen projeleri Metro: Last Light’ın 12 dakikalık tanıtımı onlarca detayı gün yüzüne çıkarıyor!

VG24/7 sitesinin THQ’da yaratıcı stratejist görevini yürüten Huw Beynon ile yaptığı özel röportaja eşlik eden 12 dakikalık tanıtım videosu, Metro: Last Light’ı  sabırsızlıkla bekleyen hayranları için onlarca detaya ışık tutuyor. El yapımı silahların kullanımından karakter animasyonlarına; grafiksel iyileştirmenin vardığı son noktadan, çizgisel ve serbest oynanışa sahne olacak iç ve dış mekan görevlerine; Last Light ile birlikte tanışacağımız yeni bir metro şehri olan Venice’e, gizliliğin ağır bastığı görevlerden aksiyonun tavan yaptığı sahnelere ve yıkılabilir çevre özelliğine kadar daha onlarca detayın görülebileceği video sadece serinin hayranlarını değil, tüm FPS tutkunlarını deli etmeye yetecek gibi görünüyor!

Bir solukta izleyeceğinizi tahmin ettiğimiz videoya geçmeden evvel Metro: Last Light’ın 2013’ün Mart ayında Playstation 3, Xbox 360 ve PC platformlarında bizlerle olacağını hatırlatalım.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir