Metro: Last Light’ın İlk DLC’si Gün Yüzüne Çıktı!

Yayınlanan iki adet ekran görüntüsüyle reklamları yapılan Metro: Last Light’ın ilk DLC paketi “Faction Pack” açıklandı!

Birbirinden farklı 3 yeni tek oyunculu senaryo sunacak olan “Faction Pack” ile Metro 2033 evreninde hüküm süren Reich, Redline ve Ranger grubuna mensup askerlerin hayatlarına konuk olacağız ve ölümcül bir radyoaktif fırtına esnasında düzenlenen bir gece operasyonuyla bir Reich karakoluna sızmaya çalışan Redline keskin nişancısını veya ön saflarda savunmayla görevlendirilmiş bir Reich ağır silah uzmanını canlandırabileceğiz. Genişleme paketiyle birlikte gelecek üçüncü hikayede ise yeni yetme bir Ranger’ın eski medeniyete ait kalıntıları araştırmak adına kütüphaneye gönderilmesine tanıklık edeceğiz.

Metro: Last Light için sunulacak 4 genişleme paketinin ilki olacak Faction Pack, 16 Temmuz’da PC ve Xbox 360 oyuncularına, 17 Temmuz’da ise Playstation 3 kullanıcılarına 4.99$ veya 400 Microsoft Puanına sunulacak. Dileyen oyuncularsa 14.99$ veya 1200 Microsoft Puanına alacakları “Season Pass” ile daha sonra gelecek 3 DLC ile birlikte bu özel pakete ve eşsiz yeni bir silah olan “Abzat”a sahip olabilecek.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir