Metal Gear Solid 5 Grafik Motoru İçin Son Bir Ay

Hideo Kojima’nın uzun zamandır üzerinde çalıştığı Fox Engine gelecek ay tanıtılmak için hazırlanıyor.

Hakkında çok az bilgi verilen ve özellikle MGS hayranlarını bir hayli heyecanlandıran Fox Engine, Kojima’nın söylediğine göre bitme aşamasında ve 30 Ağustos günü tanıtımı yapılacak. Bu sürecin uzamasındaki en büyük etken ise grafik motoru ile birlikte tanıtılacak bir oyunun geliştiriliyor oluşu.

İlk önce Metal Gear Rising: Revengeance’de kullanılması planlanan ancak oyunun yapımcısı Platinum Games’in kendi motorunu tercih etmesi üzerine planları değişen Hideo Kojima, söylentilere göre gelecek neslin ilk oyunlarından biri olacak Metal Gear Solid 5 ile Fox Engine’in tanıtımını yapacak. Heyecanlanmamak elde değil.

Konami’den resmi bir açıklama gelmese de, Hide Kojima’nın MGS5 üzerinde çalıştığını ve bunun bir sonraki nesil için planlandığını biliyoruz. Detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Eray Uygun

"Don't hate the player, hate the game" felsefesini takip eden Eray, Oyunfest editörlüğü dışında profesyonel hayatını da özel bir şirkette Oyun Görevlisi olarak sürdürmektedir. Rol yapma oyunlarından hoşlanır, iyi müzik dinler, Carl Sagan okur, Solid Snake'i gözlerinden öper.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dündar Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Dündar
Ziyaretçi
Dündar

Yılların eskitemediği seri.