OF! Özel: Kulaklarınızın Pasını Silecek 20 Oyun

Kaliteli içeriği bir yana müzikleriyle de ön plana çıkan 20 oyunu sizler için derledik. İşte karşınızda “Kulaklarınızın Pasını Silecek 20 Oyun”!

Okumaya devam et OF! Özel: Kulaklarınızın Pasını Silecek 20 Oyun

Birleşik Krallık’ın Avrupa Birliği Ayrılığı Oyunları Etkileyecek!

Birleşik Krallık vatandaşları, Brexit oylaması sonucunda Avrupa Birliği’nden ayrılmayı tercih etti. Peki bu ayrılığın, oyun piyasasına yansıması ne olacak? Okumaya devam et Birleşik Krallık’ın Avrupa Birliği Ayrılığı Oyunları Etkileyecek!

Ünlü Oyun Logolarını Bir De Arapça Görün

Mısırlı grafik tasarımcı İbrahim Hamdi, ünlü ve simgesel oyun logolarından bir demet almış ve onları genel tasarım çizgisinde tutarak tercüme etmiş. Sonuçlar ise muhteşem diye biliriz. Okumaya devam et Ünlü Oyun Logolarını Bir De Arapça Görün

E3 2014’ün Ardından (Galeri ve Video İçerir)

Evet ne yazık ki bu yılki E3 Fuarını da geride bıraktık. Gelin birlikte detayları inceleyelim. Okumaya devam et E3 2014’ün Ardından (Galeri ve Video İçerir)

Free to Play Belgeseli Gösterime Girdi

Valve’in Dota 2’yi ve E-Sports’un iç dünyasını anlattığı belgesel filmi gösterime girdi. Steam’den indirebilir veya YouTube’dan izleyebilirsiniz!

Okumaya devam et Free to Play Belgeseli Gösterime Girdi

NASA ile GLaDoS Birlikte Çalışırsa Ne Olur?

Portal Serisinin unutulmaz karakteri GLaDoS ile NASA birlikte bir çalışmaya imza atmış ve bizlere fizik öğretmeye çalışmışlar.  Bakın nasıl bir sonuç çıkmış? Okumaya devam et NASA ile GLaDoS Birlikte Çalışırsa Ne Olur?

South Park: The Stick of Truth’tan 3 Yeni Fragman Bizlerle

Ubisoft’un yayınlayacağı Obsidian Entertaintment’ın geliştirdiği, Dünyanın en absürt çizgi dizisinin oyunu South Park: The Stick of Truth’tan yeni fragmanlar yayınlandı.

Okumaya devam et South Park: The Stick of Truth’tan 3 Yeni Fragman Bizlerle