M&B II: Bannerlord Gamescom 2016 Siege Fragmanı Yayında

Gamescom 2016 başladı ve yanında M&B II: Bannerlord’un da kanlı ve aksiyon dolu kale kuşatmalarını, bu kez savunurken bizlere sundu. İzliyoruz!

Bu sene Gamescom 2016’da Türkiye rüzgarları esiyor. Etkinliğin ana partnerinin Türkiye olmasının yanı sıra Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği’nin (TOGED) yoğun uğraşları sayesinden pek çok Türk oyun firması şu an Gamescom’da üzerinde çalıştıkları yapımları sergiliyorlar. Tabii Gamescom 2016’da en çok beklediğimiz yapımlardan bir tanesi de TaleWorlds Entertaintment’ın geliştirdiği Mount&Blade: II Bannerlord.

M&B II: Bannerlord için geçtiğimiz E3 fuarında karşımıza gelen Kale Kuşatması Saldırı Oynanış Fragmanı oldukça ilgi çekici ve açıkçası gayet heyecan vericiydi. Gamescom 2016 için ise TaleWorlds Entertaintment Kale Kuşatması Savunma Oynanış Fragmanı yayınlamayı tercih etmiş. Kadın bir kahramanın yönetildiği fragmanda savunduğumuz kaleye pek çok açıdan saldırı oluyor. Ve karakterimiz ile kale savunan ordusu bu saldırıyı püskürtmeye çalışıyor. Yaklaşık 7 dakika uzunluğundaki fragman, tıpkı E3’te yayınlanan fragman gibi kesilmeden, izleyiciye oyundaki bütün aksiyonu bölmeden verilmiş bir şekilde ayarlanmış.

Geçtiğimiz sene yine Gamescom 2015’te ilk kez ortaya videolu içerikler ile çıkan M&B II: Bannerlord bu seneki fuarda da oldukça sağlam bir şekilde karşımıza çıkıt diyebiliriz. Tıpkı daha önce geçen sene Gamescom’da ortaya çıkan içerik için yaptığımız gibi, bu sene de tanıtılan bu fragman hakkında detaylı bir içerik incelemesinin de şu an için hazırlıyor olduğumuzu da belirtelim. TaleWorlds, sadece bugün için değil yarın da başka bir içerik ile karşımıza geleceğini de duyurdu. Merakla bekliyoruz!

Sizi fazla tutmadan, işte M&B II: Bannerlord Kale Kuşatması Savunma Oynanış Fragmanı!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir