Max Payne ve Alan Wake’in Yaratıcılarından Yepyeni Bir Proje! Quantum Break!

Remedy Entertainment Xbox One için özel tasarladıkları yeni projeleri Quantum Break’i kısa bir teaser ile duyurdu!

Xbox One lansmanında ilk defa karşımıza çıkan az sayıdaki oyundan biri olan Quantum Break hakkında henüz pek fazla bir şey bilemiyoruz. Ancak Microsoft’un Xbox One ile başlatmayı düşündüğü TV – Konsol birlikteliğinin ilk ürünlerinden biri olacağı anlaşılan oyun, Quantic Dream’in başarılı bir biçimde oyuncularla buluşturduğu interaktif film kavramını bir adım öteye götürüyor ve gerçek sinema deneyimiyle oyun deneyimini bir araya getiriyor!

İlk videosundan özel yetenekleri sayesinde geleceği görebilen bir kızın yardımıyla korkunç bir felaketi önlemek için mücadele edeceğimizin anlaşıldığı Quantum Break’in teaserı sizlerle…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir