Mass Effect Trilogy Cephesinde Büyük Gelişme

Bioware’in bu yılın ilk aylarında son noktayı koydukları Mass Effect üçlemesinin Xbox 360 ve PC için hazırlanan özel sürümü Mass Effect Trilogy’nin, Playstation 3’e de geleceği duyuruldu.

Kaptan Shephard ve arkadaşlarının tüm macerasını oyunculara tek seferde sunmayı planlayan Mass Effect Trilogy’nin Xbox 360 ve PC için önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacağı daha önce duyurulmuştu. Bugün ise koleksiyonerlerin ve seriye henüz başlayamamış olanların sabırsızlıkla beklediği Mass Effect Trilogy’nin Playstation 3’e de Aralık ayı içerisinde sunulacağı bildirildi.

İlk Mass Effect oyununu ilk defa PlayStation kullanıcılarının oynamasına imkan tanıyacak paket içerisinde orijinal Mass Effect’in yanında Bring Down the Sky genişleme paketi; Mass Effect 2’nin yanında ise Cerberus Network, Kasumi, Overlord ve Liar of the Shadow Broker genişleme paketleri bulunacak. Mass Efect 3 ise herhangi bir genişleme paketi olmaksızın sunulacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Tevfik Keten

Oyna oyna nereye kadar, az bilgi paylaşalım kendimize gelelim. Dedim ki oynadık bitti, eee? Sizlere bilgi paylaşmak aynı zamanda kendimi geliştirmek için buradayım.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir