Mads Mikkelsen Death Stranding’in Kadrosuna Katılmış Olabilir

Görünüşe göre Norman Reedus’un ardından bir başka ünlü televizyon oyuncusu daha Death Stranding’in oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Konami ile yaşadığı kötü olayların ardından ayrılma kararı alan ve Sony ile iş yapacağı ortaya çıkan Hideo Kojima, E3 2016’da Death Stranding ismindeki yeni projesini duyurmuştu. The Walking Dead dizisi ile yakından tanıdığımız Norman Reedus’un başrolü üstleneceği yapım fragmanı sayesinde pek çok oyuncunun ilgisini çekmeyi başarmıştı. Gelen son haberler gösteriyor ki yapımın oyuncu kadrosu sadece Norman Reedus’dan ibaret olmayacak. Zira Amerikan dizilerinden ve beyaz perdeden tanıdığımız bir başka yıldız projeye dahil olmuş olabilir.

Casino Royale filmindeki Le Chiffre ve Hannibal dizisindeki Doktor Hannibal Lecter rolleri ile akıllara kazınan Mads Mikkelsen görünüşe göre Death Stranding’in kadrosuna katıldı. Hideo Kojima dün kişisel Twitter hesabından “Ayarlanıyor.” notuyla setten bir resim paylaştı. Ardından Mads Mikkelsen ile fotoğraf çekinme şansı bulan bir hayran da kişisel İnstagram hesabı üzerinden bu fotoğrafı paylaştı.

Met this #maneater yesterday #punintended #banter #lechiffre #haniballecter #madsmikkelsen

Jonny Erskine (@jmerskine1) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Mads Mikkelsen’in üzerindeki kıyafetin Kojima’nın attığı resimdeki kıyafet ile eşleştiğini siz de fark etmişsinizdir. Hayranın sonradan gönderinin altında Mikkelsen’in bir oyun için performans sergilediğini aktarması ihtimali daha da güçlendirdi. Ayrıca Kojima 20 Ocak 2015’de attığı bir Tweet’te favori aktörünün Mads Mikkelsen olduğunu aktarmıştı.

Net bir bilgi olmasa da ortaya çıkan şeyler Mads Mikkelsen’in yüksek olasılıkla Death Stranding kadrosuna katıldığını işaret ediyor. İlerleyen günlerde konu hakkında daha net bilgilere ulaşmayı bekliyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir