Lord of The Rings Online Mordor’a Giremedi

Mordor yolu yokuştur, kafaları tokuştur. Evet, Mordor cephesinde büyük sıkıntı var.

Malumunuz Lord of the Rings Online, uzun süren garibanlık döneminin ardından Standing Stone Games’in şefkatli kanatlarının altında kendine yer edinmişti. Bu gelişme akabinde, oyun canlandı, oyuncu sayısı arttı ve düzenli oyun içi etkinliklerle oyuncular memnun edildi. Standing Stone Games oyunculara değer verdiklerini belli etti ve özellikle veteran diyebileceğimiz oyunu yıllardır oynayan oyuncuların gönlünü kazanmayı iyi bildi.

Tüm bu gelişmelerin meyvesi olarak oyuna yeni bir ek paket duyuruldu. Mordor topraklarının altını üstüne getireceğimiz bu ek paketin normalde bugün itibariyle yayımlanması gerekiyordu. Lakin SSG’den Severlin’in yaptığı duyuruya göre geliştirici ekip şimdiye kadar hiç farketmedikleri ve bütün ek paketin performansını etkileyen bir sorunla karşılaşmış. Bu sorunun en kısa zamanda giderileceğinin garantisini veren SSG yetkilileri, oyunculardan kendilerine azıcık daha süre tanımalarını istedi. Pek çok sadık oyuncu ise bu duyuruya “geç olsun güç olmasın” nev’inden cevaplar vererek şirketin arkasında olduklarını belirttiler.

Umarız Standing Stone Games kendisine güvenen bunca oyuncunun güvenini boşa çıkarmadan, aynı istikamette yoluna devam eder.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir