Limbo’nun Ruhani Takipçisi Inside İçin 10 Dakikalık Oyun İçi Video

Siyah beyaz anlatımın efendisi Limbo’nun yapımcısından aynı yoğunlukta bir yapım: INSIDE.

Limbo’nun ilk oynanış videosu çıktığında oyun dünyası olarak kısa çapta şaşkınlık yaşamıştık. Bu kadar minimalist ama bu denli etkileyici bir oynanış kimse beklemiyordu (sondaki ayna sahnesini bir hatırlayın bakalım). Üzerine yazıldı çizildi, şimdi Limbo’nun yapımcısı Playdead’den Inside’ı bekliyor tüm oyun ahalisi.

Microsoft’un E3 konferansında beklenmedik şekilde çıkış tarihini kapan Inside için birkaç video görmüştük ama oynanış bakımından aydınlandığımız bir videoyla karşılaşmamıştık.

Polygon tarafından yayınlanan bu 10 dakikalık oyun içi videosunda Limbo’dan esintileri fazlasıyla hissediyoruz ama görsel anlamda daha aydınlık fakat hissettirdikleri olarak ölümün soğuk nefesini hatırlatan bir palet söz konusu. Bizim yerli Monochroma’yı da andırmıyor değil.

29 Haziran’da Xbox One ve 7 Temmuz için Steam üzerinden satışa sunulacak Inside’ın oynanış videosuna bakalım (tüyleri diken diken yapmaya hazır olun).

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir