Left 4 Dead 3 Geliyor!

Valve’nin zombi temalı oyunlar arasında başarılı uyarlamasıyla dikkatleri çeken serisi Left 4 Dead’in üçüncü halkası yolda!

Bir Dota 2 tutkununun uluslar arası bir etkinliğe katılmak niyetiyle gittiği Washington’da ziyaret ettiği Valve yapılanmasında çektiği bir fotoğraf karesi L4D hayranları tarafından 4 senedir beklenmekte olan Left 4 Dead 3’ün tasarım aşamasında olduğunu ortaya çıkardı. Tesadüfen çektiği bir karede bulunan bilgisayar ekranında L4D3’e ait bir satırı farkına varan Dota 2 hayranı oyuncu, Reddit üyeliğinden de faydalanarak keşfettiği bilgiyi internete sızdırdı.

Bakalım Valve’den Left 4 Dead 3’ün hazırlanmakta olduğuna dair doğrulama ne zaman gelecek.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir