Kış Günlerinde İçinizi Daha Da Üşütecek Steep İçin Yeni Video Yayınlandı

O hareketler Steep için boy boy !

Steep önümüzdeki hafta çıkıyor hanımlar beyler. Bayadır kış sporlarına dair adam akıllı bir oyunun gelmediği düşünülürse, betadan aldığım izlenim kadarıyla da oldukça güzel bir oyun 2 Aralık tarihinde bizi bekliyor olacak.

Yayınlanan yeni videoda geliştiricilerin zıplama ve özel hareket yapma sistemini nasıl somutlaştırdıklarını görüyoruz. Tamamen hareket yakalama teknolojisinin nimetlerinden yararlanılıyor. Fransız kız sporları takımının desteğiyle mümkün olduğu kadar fazla çekim yaparak oyuncuların yaptığı hareketlerin birbirlerinden farklı olmasına çabalamışlar. Çeşitliliği oldukça artırmışlar böylece.

Vücut hareketlerinin kontrolünü analog çubuğa ekleyerek, görsel kontrolü de haliyle oyuncunun kontrolüne veriyor Steep. Henüz buralara kar düşmemiş olsa da 2 Aralık’ta ekranlarımızda kar ve adrenalini aynı anda yaşama fırsatı bulacağız.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir