İşte Karşınızda Wasteland 2’nin İlk Ekran Görüntüsü!

Brian Fargo’nun liderliğindeki Inxile Entertainment ve Obsidian Entertainment işbirliğinde bir Kickstarter projesi olarak başlayan Wasteland 2’nin ilk ekran görüntüsü yayınlandı!

Rol yapma oyunlarının hayranları nezdinde önemli bir yer sahibi olan Fallout serisinin ruhani babası kabul edilen Wasteland’in oyun camiasına bomba gibi düşen Kickstarter sistemiyle geliştirilmekte olan devam projesi Wasteland 2’ye ait ilk görsel yayınlandı! Takım ve tur tabanlı bir rol yapma oyunu olarak hazırlanmakta olan yapımın bizlere sunacağı görselliğe ve projede kullanılmakta olan tasarımlara az da olsa ışık tutan ekran görüntüsü sizlerle…

Unutulmamalı ki, şu sıralar devam etmekte olan çalışmaların hangi aşamada olduğunu göstermek amacıyla çekilmiş bu tek kare görüntü oyunun son halini yansıtmamaktadır. PC, MAC ve Linux platformları için Unity grafik motoruyla hazırlanmakta olan Wasteland 2’nin çıkış tarihi henüz belirsizliğini koruyor.

Not: Wasteland 2 ismini ilk defa duyan okuyucularımız buraya tıklayarak ulaşabilecekleri ilgili haberle proje hakkında daha detaylı bilgiye erişebilirler.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir