Insomniac Games’ten Yeni Bir Proje!

Spyro, Ratchet&Clank, Resistance gibi serileriyle tanıdığımız Insomniac Games Xbox One’a özel tasarladığı Sunset Overdrive’ın dışında bir başka proje üzerinde daha çalışıyor!

All Games Beta‘nın ortaya çıkardığı lisans işlemleri vasıtasıyla öğrendiğimiz bilgilere göre Insomniac Games, 29 Temmuz tarihinde “Bad Dinos” adlı yeni bir projeyi kayıt altına almış bulunmakta. İsmi dışında herhangi bir ek bilgiye sahip olamadığımız projenin ne türü ne de hangi platformlarda bizlerle olacağını şimdilik bilemiyoruz.

Bakalım Bad Dinos nasıl bir proje olarak karşımıza çıkacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir