Injustice 2’nin Yeni Karakterleri Belli Oldu

San Diego Comic-Con’a katılan NetherRealm Studios; Injustice 2 için yayınladıkları videoyla oyunda bulunacak yeni karakterleri açıkladı.

Injustice serisinin ilk oyunu Gods Among Us’ın ve yeni gelecek olan ikinci oyunun yapımcılığını üstlenen NetherRealm Studios; San Diego Comic-Con festivali kapsamında, yayınladıkları tanıtım videosuyla oyunun iki yeni karakterini sergiledi. DC evreninin ve Adalet Takımı’nın önemli karakteri Wonder Woman ile Blue Beetle, oyunda yer alacak.

Videoda Amazon savaşçımız Wonder Woman’ı, DC evreninden bazı karakterlerle savaşırken görüyoruz. Batman ve Superman gibi en tanındık süper kahramanlara karşı koyarken izlediğimiz Wonder Woman; bunlara ek olarak; oyunda bulunacakları daha önce açıklanan Flash’ın baş düşmanlarından Gorilla Grodd ve Green Lantern’ın düşmanlarından Atrocitus ile savaşıyor. Son olarak da Blue Beetle ile mücadele eden Diana, bu dövüşte beklemediği bir sürprizle karşılaşıyor.

Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için geliştirilen Injustice 2’nin, 2017 yılında raflardaki yerini alması bekleniyor. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir