Injustice 2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Warner Bros. ve Nether Realms yeni bir DC Comics merkezli dövüş oyununu duyurmaya hazırlanıyor olabilir.

DC Comics’in hayran kitlesinin bu oyunla daha da genişlediğini söylemek yalan olmaz. Öyle görünüyor ki, Warner Bros. ve Nether Realms, yeni bir oyunla daha oyuncuları sevindirecek. Tabii ki bu haberin şu an için söylenti olduğunu belirtelim. Her ne kadar böyle olsa da, doğruluk payı olduğunu düşünmek heyecanlandırıyor. Ayrıca baz ıdetaylar da ortaya çıktı.

Çevirisinin Neogaf‘ta paylaşıldığı, Fransız Gameblog sitesinde paylaşılan haberde, Injustice 2’nin 2017’de Xbox One, PC ve PlayStation 4 için çıkış yapacağı belirtildi. Söylentiye göre, önümüzdeki ay Injustice 2, E3 2016’da da duyurulacak. Ancak hangi firmanın basın toplantısında duyurulacağını düşünürken, Warner Bros.’un muhtemel ortağı genellikle Sony olduğu için, PlayStation ile birlikte duyurulabileceğini belirtebiliriz.

 

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir