Harley Quinn Ve Deadshot Injustice 2 Kadrosuna Katıldı

Injustice 2’den Harley Quinn ve Deadshot’lı bol çılgınlık ve aksiyon içeren bir fragman geldi. Oyun Harley Quinn ve Deadshot ile ayrı bir güzel.

Suicide squad filminin yankıları hala tüm dünyada etkisini gösteriyor. İyi diyenler var, kötü, rezalet diyenler var. Ama şu bir gerçek ki filmdeki bazı karakterler öne çıkmayı, ilgi çekmeyi başardı. Bunların başında bizim çılgın bacımız Harley Quinn, bir diğeri de ölüm makinamız Deadshot. Bu karakterlerin artan popülerliliğini görmezden gelmeyen NetherRealm Studios, Harley Quinn ve de Deadshot’ın Injuctice 2 de olacağını gözlerimizin pasını silen bir trailer ile duyurdu.

Trailer da gösterilen Harley Quinn karakterini biraz irdelersek. Alabildiğine çılgın bir karakter olacak gibi görünüyor. Renkli saçlarıyla tazı köpekleri, çılgınlar gibi oraya buraya salladığı beyzbol sopası ve patlayıcı oyuncakları ile Harley Quinn oyundaki deli kızımız olacak gibi gözüküyor. Trailerdan görebildiğimiz kadarıyla Harley’in çılgınlıkları çok güzel yansıtılmış gibi duruyor.

Gelelim Deadshot’a. Deadshot ise korkutucu derece de ölümcül görünüyor. Kolu bacağı gibi kullandığı silahlar ve öldürücü yumrukları ile etrafa dehşet saçıyor. Hele hele trailer’ın sonunda Batman’i bir pataklıyor ki dillere destan.

NetherRealm firması parça parça Injustice 2 karakterlerini açıklamaya devam ediyor. Daha önce Batman, Superman, Flash, Aquaman, Wonder woman gibi popüler karakterler açıklanmıştı. Şimdi bunlara Harley Quinn ve  Deadshot da eklendi.

Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için geliştirilen Injustice 2’nin, 2017 yılında raflardaki yerini alması bekleniyor. Buyrun Deadshot’lı, Harley Quinn’li Injustice 2 fragmanına:

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir