Halo 5 Guardians’a 4.2 GB Güncelleme Geldi

Halo 5 Guardians için yeni içerik güncellemesi Memories of Reach, 4.2 GB boyutuyla indirilmeye hazır.

Çoklu oyunculu moddaki deneyini artırmaya yönelik olarak geliştirilen Memories of Reach, çeşitli yeni içerikleriyle birlikte oyuna yüklenebilecek.

Jorge, Kat, Emile ve Jun olarak Spartan of Halo: Reach’ten meşhur zırhlar ve bir grup yeni silah skin’leri REQ’ler aracılığıyla edinilebilecek. 343 Industries oyuncular için daha fazla çalışıp yeni haritayı da oyuna, yeni güncellemeyle birlikte getiriyor. Staits adlı yeni harita Infection’ın dönüşüyle birlikte Arena’ya eklendi.

Forge yaratıcıları, 4.2 GB’lık güncellemeyle birlikte daha fazla yeniliğe erişebilecek. Harita yapımı için yeni araç setleri ve yeni eşleştirme özellikleri, oyuncuların yetenek eşleştirmelerine bağlı olarak karar verebilecekleri şekilde oyuna eklendi. Bu özellik en iyi bağlantı kalitesi veya basit bağlantı kalitesiyle ilk uygun maçı eşitleyecek.

Elbette tüm içerikler bunlardan ibaret değil. Diğer içerikleri direkt olarak Halo Waypoint’ten inceleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıdan da güncelleme için yayınlanan özel fragmanı izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir