Half-Life 3 ve Dragon Age 3 Gamescom’da Görücüye Mi Çıkıyor?

Almanya’da düzenlenen Gamescom etkinliğine sayılı zaman kala hangi sürprizlere gebe olduğunu merakla beklediğimiz fuar hakkında yayılan dedikodu oyun camiasını çalkaladı! İddialara göre bu yıl düzenlenen Gamescom’da yıllar yılı beklediğimiz Half-Life 3 ve uzun zamandır sessizliğini koruyan Dragon Age 3 gösterilecek!

Gamescom bünyesinde gösterimi yapılacak oyunların listelendiği resmi Gamescom broşürlerinde ortaya çıkan bilgiye göre, 5 yıldır özlemle beklediğimiz Half-Life 3 Gamescom’da gösterilecek. Gösterimi yapılacak bir diğer oyun ise Electronic Arts’ın ilk oyunuyla hayranlık uyandıran, ancak devamında ise büyük hayalkırıklığına neden olan Dragon Age serisinin üçüncü oyunu olacak olan Dragon Age 3.

Durumla ilgili kısa bir açıklamada bulunan Valve ise yalnızca Steam ekibinin Gamescom’da bulunacağını ve herhangi bir sunumda bulunmayacaklarını dile getirdi. Gamescom organizatörleri tarafından yanlışlıkla basıldığı belirtilen belgeler hakkında ise herhangi bir yorum yapmaktan kaçınıldı. Bakalım büyük çalkantılarla başlayan Gamescom’dan bizler için büyük bir sürpriz çıkacak mı?..

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir