Haftanın Dedikodusu! Demon’s Souls 2 ve Dead Rising 3 PS4’e Geliyor!

Dedikodusuz bir günü dahi geçmeyen dijital oyun sektöründe yeni bir bomba söylenti dolanıyor bugünlerde. Aslında çifte dedikodu desek daha doğru olur…

Daha önce Gran Turismo 6’yı Playstation 3’e olan çıkışından bir hafta kadar önce satış listesine alarak ilk elden duyuran CDON.com adlı perakende satış sitesi, bu kez de iki önemli oyunun beklenmedik platform değişiklikleriyle gündemde! Ne kadar doğrudur şimdilik bilemiyoruz ama sitenin yayına verdiği ön sipariş sayfalarına bakılacak olursa PC, PS3 ve Xbox 360’a sunulması planlanan Demon’s Souls 2 tüm bu platformlara ek olarak Playstation 4 platformuna da gelecek.

Ayrıca yine CDON.com’a göre Xbox One’a özel olacağı belirtilen Capcom’un son gözdelerinden Dead Rising 3 de Playstation 4 kullanıcılarıyla buluşacak!

Dediğimiz gibi tamamen bir dedikodu olsa da sitenin daha önce henüz duyurusu yapılmamış bir oyunu ifşa etmiş olması olup bitenlerin birer dedikodudan ibaret olmayabileceğini de düşündürüyor. Bekleyip hep beraber göreceğiz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir