Guild Wars 2’nin Son Betasında Bizi Neler Bekliyor?

Arena Net’in dört gözle beklenen oyunu Guild Wars 2’nin çıkış tarihinden önceki son beta hafta sonu yaklaşıyor.

Bir çoğunuz gibi ben de Guild Wars 2’yi büyük umutlarla bekliyorum. Ön siparişimi, duyurulduğu gün anında vermiştim. Bundan önceki iki beta haftasonuna da zamanımın el verdiği sürelerde katıldım. Bu son hafta sonunda diğerlerinden farklı olarak bizi nelerin beklediğini belirletim:

  • Asura ve Sylvari karakterler yaratabileceğiz ve bu ırkların anayurdunda dolaşabileceğiz.
  • Brisban Wildlands adı altında 17- 20 level arasındaki oyuncular için  yeni bir oynanabilir bölge oyuna eklenmiş olacak.
  • Keg Brawl! En sonunda ilk kez bir mini oyun aktivitesine katılabileceğiz.  Oyunu oynamak için Hoelbrak şehrine gitmemiz gerekecek.
  • Manzara özelliği. Tyria’da artık dolaşırken belli yerlerde “Vista” ‘lar olacak bunlarla etkileşime girince bölgenin manzarasını gösteren sinematikleri izleyebileceğiz.
  • Yeni Pvp haritası Legacy of the Foefire.
  • World vs World için solo oyuncu içeriği ekleniyor. Sentry adı verilen Npc’ler puan kazandıran bölgeleri savunacak, oyuncular bunları öldürüp kendi taraflarına puan kazandırmaya çalışacak.

Son olarak bu betada daha önce yarattığımız karakterlerin ve her türlü eski verinin silineceğini hatırlatmak isteriz. Ayrıca indirdiğiniz Guild Wars 2 istemcisini, oyun çıktığında da kullanabilirsiniz, tabi ki güncellemeler olacaktır ama oyunu bir kez daha baştan indirmek zorunda kalmayacaksınız. Detaylar için tıklayın.

İşte sizin için Hoelbrak  Vista videosu.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Süleyman Acarayman

Atari ile başlayan oyun maceramı bir çok platformda sürdürmekteyim. Oyunlar üstüne düşünmeyi çok severim ve yazmak için de elimden geleni yapıyorum. Mizah, hayatımın önemli bir parçasıdır ama yeri geldiğinde oyunları ciddiye alırım. Lisans eğitimimi Ankara Üniversitesi'nde Sosyoloji üzerine aldım. Aldığım eğitimin faydalarını, oyun camiası içinde yaptığım gözlemler üzerine kullanmaya çalışıyorum.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir