Guild Wars 2 Farklı Paketleriyle Dünya İle Aynı Anda Playstore’da!

Guild Wars 2, üyelik ücreti olmadan, dünya çapında PvP imkanı, çevre üzerinde gerçek ve kalıcı etkileri bulunan dinamik olaylar, kişiselleştirilebilir hikaye, ve aksiyona dayalı yoğun dövüşler ile online rol yapma oyunlarının geleceğini yeniden tanımlıyor.

Milyonlarca Oyuncunun sabırsızlıkla beklediği Guild Wars 2 iki farklı paket seçeneğiyle dünya ile aynı anda Playstore’da!

Oyunseverler Guild Wars 2 Standart Edition’a %25 indirim ve aylık 9TL’den başlayan taksitlerle ulaşabiliyorlar. http://www.playstore.com/#!/oyun/guild-wars-2-standard-edition

Ayrıca Summon Mistfire Wolf Elite Yeteneği,Rytlock Miniature, Golem Banker, Chalice of Glory ve Tome of Influence Özel içerikleri ile beraber sunulan Guild Wars 2 Deluxe Edition’a %25 indirim ve aylık 12TL’den başlayan taksitlerle ulaşabiliyorlar. http://www.playstore.com/#!/oyun/guild-wars-2-deluxe-edition

Ürün Tanıtımı:

Hikayeyi sizin kontrol ettiğiniz ve yaptıklarınızla etrafınızdaki dünyaya şekil verdiğiniz, devamlı değişen fantastik Tyria dünyasına girin!

Beş büyük ırk – charr, asura, norn, sylvari ve insanların kahramanları aralarındaki farklılıkları bir kenara bırakıp, uzun uykularından uyanan ve kıtaları yeniden şekillendirerek toprakları ve üzerinde yaşayanları kötülüğe sürükleyen Kadim Ejderlere karşı birleşmek zorundadırlar. Tüm bu kahramanlar birleşerek, Tyria için son ve en iyi umudu oluşturuyorlar.
Guild Wars 2, üyelik ücreti olmadan, dünya çapında PvP imkanı, çevre üzerinde gerçek ve kalıcı etkileri bulunan dinamik olaylar, kişiselleştirilebilir hikaye, ve aksiyona dayalı yoğun dövüşler ile online rol yapma oyunlarının geleceğini yeniden tanımlıyor.

İlk Guild Wars oyunu Amerika ve Avrupa’da 7 milyondan fazla satmıştı ve hala aktif, sadık bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmaya devam ediyor. Guild Wars 2, ilk oyunda geliştirilen devrimsel oynanış ve zengin bilgi kaynağı üzerine kuruluyor, fakat oyuncuları 250 yıl geleceğe götürerek radikal bir değişime uğramış Tyria dünyasını sunuyor.

Özellikler:
• Dinamik Olaylar: Yapacağınız her hareket, bu dinamik dünyayı değiştirmenizi ve şekillendirmenizi sağlayacak.
• Kişisel Hikaye: Kişisel hikayeniz, karakterinizin hayat hikayesini oluşturmanız ve yapacağınız seçimlerle şekillenecek.
• Aksiyon Dolu Dövüşler: Yepyeni, yüksek tempolu dövüşleri yaşayın. Hareketli saldırılar yapın, düşman ataklarından kaçının ve diğer oyuncularla takım çalışması yaparak güçlü saldırılar gerçekleştirin.
• Rekabet Dolu PvP: Kazananı yeteneğin ve cesaretin belirleyeceği kapışmalarda, diğer oyunculardan oluşan takımlara karşı mücadele edin. PvP turnuvalarına katılın.
• Dünyalar Savaşı: Yüzlerce oyuncudan oluşan orduların birbirleriyle çarpıştığı, devasa boyutlu müthiş meydan savaşlarına katılın.

DELUXE EDITION Özel İçerikleri
• Summon Mistfire Wolf Elite Yeteneği
Bu özel elit yetenek oyunculara, dövüş sırasında kullanmaları için geçici olarak bir Mistfire Wolf yaratığı çağırma imkanı sağlar.
• Rytlock Miniature
Bu ender bulunan minyatür, Rytlock Brimstone’un mükemmel bir kopyasıdır ve karakterinize Tyria’daki tüm maceraları boyunca eşlik eder.
• Golem Banker
5 gün boyunca, sadece size ait Golem Banker, emrinize amade! Bu mekanik hizmetçi dünyanın neresinde olursanız olun hesabınıza erişmenizi sağlar.
• Chalice of Glory
Bu tek kullanımlık kadeh sayesinde ekstradan “Glory” kazanın. Bu kazandıklarınızı hem PvP’de ödüller kazanmak için hem de diğer oyunculara karşı gelişiminizi ilerletmek için kullanabilirsiniz.
• Tome of Influence
Loncanıza, tek seferlik bir “Influence” bonusu sağlayın. Loncanız için depoları, amblemleri ve diğer eşyaları elde etmeniz için kullanışlıdır.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Talha Turhal

Tarih ve tarih konulu oyunların aşığı. Bu devrin adamı değil. Teknolojiyi hem seviyor hem nefret ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir