GTA Online’a Playerunknown’s Battlegrounds Modu Geldi

GTA Online için yeni çıkarılan The Smuggler’s Run güncellemesi ile oyuna Playerunknown’s Battlegrounds’ı andıran bir mod eklendi.

Rockstar Games’in düzenli içerik paketleri ile güncel tutmayı amaçladığı GTA Online için yayınlanan The Smuggler’s Run, geçtiğimiz gün ücretsiz olarak yayınlandı ve oyunculara sunuldu. Güncellemenin getirdiği yeni içerikler arasında en büyük dikkati Motor Wars isimli mod çekiyor.

Rockstar Games’in “hayatta kalmak için gerilim dolu bir mücadele” olarak tanımladığı mod, son zamanların en dikkat çeken oyunu Playerunknown’s Battlegrounds’ı akıllara getiriyor. Bu modda oyuncular en fazla dört takıma ayrılıp, haritanın çeşitli bölgelerine paraşüt ile geliyorlar. Haritada pek çok silah, mühimmat ve zırhlı araç bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla iş birliği yapmanın son derece önemli olduğu modda diğer takımları ortadan kaldıran oyunu kazanmış oluyor.

The Smuggler’s Run’da bulunan Motor Wars modunun PUBG’den esinlenildiğine dair herhangi bir resmi açıklama olmasa da bu durumu anlamak takdir edersiniz ki zor değil. Zaten GTA Online’ın da böylesine bir mod için son derece uygun bir yapıya sahip olduğu kolaylıkla söylenebilir.

The Smuggler’s Run, Motor Wars’a ek olarak yeni hava ve kara araçlarını oyun ekliyor. Helikopterler, it dalaşına uygun tarzda tasarlanmış uçaklar, hatta Soğuk Savaş Dönemi bombardıman uçakları oyuna ekleniyor. Kara araçları içinse klasik ve spor tarzda yeni modeller mevcut. Tabi karakteriniz için yepyeni kıyafetler eklendiğini de atlamayalım.

GTA Online’ın yeni güncellemesi The Smuggler’s Run şu an indirilebilir durumda. Yayınlanan fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir