GTA 5’te Evcil Köpeğimiz Olacak!

Dünya çapında milyonlarca oyuncunun sabırsızlıkla beklediği Grand Theft Auto V’ten yeni haberler var!

Japonya merkezli Famitsu’nun yayınladığı özel bir haberle ortaya çıkan bilgilere bakılırsa GTA serisinin son halkası olacak Grand Theft Auto 5 içerdiği yeniliklerle sınırları epey ileri götürecek! İlk oynanış videosunda gözlerimizle de gördüğümüz üzere 3 farklı karakterle karada, havada ve denizde sınırsız olasılıklarla karşımıza çıkacak Grand Theft Auto V’te evcil bir köpeğimiz de olacak.

Chop adı verilen köpeğimizle neler yapabileceğimiz henüz net biçimde anlatılmış olmasa da kendisine özel rengarenk tasmalar ve aksesuarlar satın alarak zevkimize uygun biçimde giyinmesini sağlayabileceğimiz belirtiliyor. Ayrıca “Chop”a ek olarak 15 farklı yabani hayvanın da bulunacağı oyunda söz konusu hayvanları spor adına avlamamız da mümkün olacak. Henüz kesinlik kazanmayan bir iddiaya göreyse avladığımız hayvanlarla beslenebileceğiz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir