Grand Theft Auto V ve Rockstar Cephesinde Neler Oluyor?

Rockstar’ın yeni bombası GTA V hakkındaki son gelişmeleri sizler için derleyip bir araya getirdik.

Rockstar Games, Grand Theft Auto V için yayınladığı ilk fragmandan beri içine kapanmıştı. Portallardan kullanıcılar firmayı soru yağmuruna tutsada kesin bir bilgi almayı başaramamışlardı.

Ancak bu hafta Rockstar Games için gereğinden fazla hareketli geçti. Hemde o kadar hareketli ki bazı planlar iptal edildi..

Sanırım GTA V cephesindeki en önemli olay oyunun çıkış tarihinin duyurulmasıydı. Rockstar Games ne kadar tam bir tarih vermese de oyunun 2013’ün ilkbaharında çıkacağını müjdeledi.

Ancak oyunun 2013 ilkbaharında çıkacak olan sürümü sadece konsollar için. PC oyuncuları için bir açıklama yapmayan ekip şu an konsol sürümlerinin yapımıyla meşgul olduklarını, ilerleyen günlerde bilgiler vereceklerini belirtti.

İşte yapılan o duyuru:

Bugün, Grand Theft Auto V’in tüm dünya çapında 2013 ilkbaharında Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkışı bekleniyor olmasını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Serinin yaratıcısı Rockstar North tarafından geliştirilen Grand Theft Auto V, gelmiş geçmiş yarattığımız en büyük ve en gelişmiş oyun dünyasında günümüz Güney Kaliforniya’sının yeniden hayal edilmiş versiyonunu, dağların kilometrelerce zirvesinden okyanus derinliklerine kadar Los Santos şehrinde temel alıyor.

Gelecek hafta 5 Kasım 2012′nin başlaması itibariyle Grand Theft Auto V her yerde ön siparişlere açılacak ve Kasım ayı içerisinde fanlar birçok bilgi için bekleyebilir.

Yakın zamanda gelecek olan yukarıdaki yepyeni sanatsal çalışmanın indirilebilir masaüstü versiyonu için bekleyin.

Şahsi fikrime göre Rockstar eski oyunlarda yaptığı gibi ilkbahar aylarında konsollara ve sonbahar-kış aylarında oyunu PC’e çıkartacak. Çokta üzülmeyin.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kaan Tekin

Mod yapımcısı, sıkı oyuncu ve üniversite hazırlık öğrencisi :|

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir