GOG.COM’da Yaz İndirimleri Fırsatı

DRM Free oyun satış sitelerinin başında gelen GOG.COM’da yaz indirimlerinde kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor. Efsane yapımları kaçırmayın.

Son dönemde çıkış yapmış başarılı Indie yapımlardan büyük AAA hitlerine, GOG.COM’a özel paketlerden klasik yapımlara kadar büyük bir yelpazede muhteşem indirim fırsatları sizi bekliyor.

Aralarında geçtiğimiz yılın en başarılı yapımlarından bir tanesi olan ve aynı zamanda GOG.COM’un sahibi CD Project Red’in yapımı The Witcher III: Wild Hunt ve Eklenti Paketleri, muhteşem hikayesi ve anlatımıyla gönüllerimizde taht kuran The Vanishing of Ethan Carter’dan, Rouge-like türünde ufuklarımızı genişleten Darkest Dungeon’dan ve son dönemde çıkan en başarılı Indie yapımlardan Firewatch’ın da aralarında bulunduğu onlarca oyun muhteşem indirimlerle sizleri bekliyor.

Tabii GOG.COM sadece yeni oyuncuları değil old school abilerimizi de düşündüğünden aralarında Doom, Quake ve Wolfenstein’ın bulunduğu Bethesda’nın Shooter Klasikleri Paketi, Klasik Anno yapımlarını içeren Anno Paketi, D&D, Settlers, Lucasarts, Elder Scrolls Klasikleri, Heroes of Might and Magic, Stalker gibi markaların ve serilerin klasik yapımlarına kadar eski toprak oyunculara hitap edecek bol çeşitli oyunlarda indirimler de çabası.

Hazır yaz tatili de başlamışken bu indirimleri kaçırmamanızı öneririz! İyi eğlenceler!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir