Ghost Recon: Wildlands İçin PvP Modu Duyuruldu

Ubisoft’un bu seneki dikkat çeken yapımlarından Ghost Recon: Wildlands için Ghost War adı altında bir PvP modu duyuruldu.

Çıkmadan önceki beklentilerin bir kısmını karşılayan, bir kısmını ise hayal kırıklığına uğratan Ghost Recon: Wildlands için yaz aylarının oldukça yoğun geçeceği Ubisoft tarafından duyurulmuştu. Haziran ayının sonlarına doğru yapılan resmi açıklamada PvP ile ilgili soruları yanıtlayan ekip, böyle bir beklentide olan oyuncular için yaz aylarının ortalarını işaret etmişti. Şimdi ise dün yapılan duyuru beraberinde oyun için PvP modunun yolda olduğu kesinleşti.

Ghost War adıyla çıkış yapacak PvP modu tüm platformlara ücretsiz bir güncelleme aracılığıyla sunulacak. Oyundaki devasa haritalar bu sefer dört oyunculu iki takımın amansız mücadelesine ev sahipliği yapacak. Modun klasik Ghost Recon dinamiklerine sahip olacağını belirten Ubisoft “Gerçek bir askeri strateji barındıran, takım tabanlı bir çoklu oyuncu modu sunmak için Ghost War aynı zamanda bastırma ateşi ve ses işaretleyicisi gibi yeni PvP mekanikleri de barındıracak.” sözleriyle yeni oynanış imkanlarının da hazırlandığını vurguladı.

Ghost War’da oyuncular Ghosts ve özel kuvvetlerden oluşan iki ayrı takıma bölünerek kıyasıya bir savaş verecekler. Oyuncular altı farklı sınıftan istediklerini seçerek savaşa müdahil olabilecekler. Her bir sınıfın farklı avantaj ve dezavantajları ile çeşitlilik gösteren silah donanımlarının da bulunacağını belirtelim.

Ghost Recon Wildlands’i PvP oynanışla buluşturacak Ghost War’un sonbahar aylarında geleceği belirtiliyor. Ancak yaz ayları sona ermeden mod için bir beta da düzenlenecek. Ayrıca yayınlanan ilk bakış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir