Gearbox Software Yeni Bir IP Peşinde!

Son dönemde Aliens: Colonial Marines ile büyük eleştirilere hedef olan, ancak Borderlands 2 ile de büyük başarı yakalamayı başaran Gearbox Software yeni nesil konsollara özel yepyeni bir proje hazırlığında!

Nerdist.com‘a bir podcast yayınıyla röportaj veren Gearbox Software CEO’su Randy Pitchford ellerindeki marka değeri yüksek oyun serilerine rağmen yeni bir şeyler yapmak istediklerini ve bu nedenle de Playstation 4 ile Xbox One’a özel eşsiz bir proje hazırlığında olduklarını belirtti.

Daha sonra duyurusu yapılacak olan projeleri hakkında ser verip sır vermeyen Pitchford, ayrıca Borderlands 2 için hazırladıkları DLC’lerin de henüz bitmediğini, ilerleyen dönemde yeni sürprizlerle sevilen serinin hayranlarının karşısına çıkacaklarını bildirdi.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir