Fuse, Nisan Ayından Evvel Gelmeyecek!

Insomniac Games’in ilk multiplatform oyunu Fuse’un ertelendiği açıklandı!

Resistance serisiyle aksiyon sevenleri kendine hayran bırakan Insomniac Games’in Electronic Arts’ın desteğiyle geliştirmekte olduğu co-op oynanışa imkan tanıyan ve firmanın ilk multiplatform oyunu olacak olan Fuse’un ertelendiği duyuruldu.

Daha önceleri Mart ayında piyasaya sürüleceği söylenen Fuse’un 2014 finansal yılının ilk çeyreğine ertelendiği Peter Moore’un yaptığı bir açıklamayla ilan edildi. Fuse’un oyuncuların karşısında istediği yeri alabilmesi için bir miktar daha çalışılmasının gerektiği şeklinde durumu özetleyen Moore’un yaptığı duyuruya göre merakla beklediğimiz Fuse, 1 Nisan 2013 ile 30 Haziran 2013 arasındaki bir dönemde raflardaki yerini almış olacak.

Fuse’un yalnızca Playstation 3 ve Xbox 360 için geliştirilmekte olduğunu hatırlatalım.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir