Football Manager 2017 Playstore’da Yerini Aldı

Futbolseverlerin merakla beklediği ‘Football Manager 2017’ avantajlı fiyatı ile Playstore’da ön siparişte.

Türk Telekom’un oyun platformu Playstore, en gerçekçi futbol menajerliği simülasyonu olan Football Manager serisinin son sürümü ‘Football Manager 2017’yi oyunseverlerle buluşturuyor. “Football Manager 2017”, 2.500’ün üzerinde kulüp ve 500 binin üzerinde futbolcu ve hayranına futbol dünyasının heyecanını yaşatıyor.

Türk Telekom’un oyunseverlere 3 bine yakın seçenek sunan dijital oyun platformu Playstore, Football Manager serisinin son oyunu “Football Manager 2017”yi ön sipariş ile müşterilerle buluşturdu. Türk Telekom müşterileri, 90 TL’lik avantajlı fiyatıyla satışa sunulan “Football Manager 2017”yi internet faturalarına ek olarak vade farksız 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilecekler. Oyunseveler, ayrıca resmi piyasaya çıkış tarihinden yaklaşık iki hafta önce oyunun tamamen oynanabilir “Beta” sürümüne de erişim kazanacak. Beta sürümünde başlanan tek oyunculu kariyerlere oyunun tam sürümünde devam edilebilecek.

Football Manager 2017’i ön sipariş veren oyunseverler ayrıca Football Manager Touch 2017’ye de ücretsiz sahip olacak. “Yönetim kurulunu geçersiz kıl”, “Kovma yok”, “Tüm iş başvuruları”, “Milli takım yönetimi” ve “Mücadele” modundan oluşan Touch’ta, transferler ve taktikler yöntemi bağımsız bir oyun olarak da satın alınabilecek.

Football Manager’in 2017 sürümünde 2.500’ün üzerinde gerçek futbol kulübünün yönetimi, sözleşme imzalanması ve transfer edilmesi gereken 500 binin üzerinde futbolcu ve kadronun kontrolü tamamen oyuncunun kararlarına bırakılıyor. Maçlara çıkacak takımların kadroları, ilk 11 seçimi, taktikler, takım içi konuşmalar ve saha kenarından verilen talimatlar da oyuncunun kararlarına göre şekilleniyor. Oyunun en sevilen özelliklerinden olan ‘3D maç motoru’ ise maçların anında canlı olarak izlenebilmesini sağlıyor.

“Football Manager 2017” hakkında detaylı bilgiye https://www.playstore.com/#!/urun/football-manager-2017 adresinden ulaşılabiliyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir