FIFA 18’in Yolculuk Modu İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

İlk sezonuyla beğeni toplayan Alex Hunter’ın hikayesi FIFA 18 ile devam ediyor. Genç yıldız bu sefer dünyanın en büyük kulüplerinde oynama şansı bulacak.

FIFA 17’nin beğenilen “Yolculuk” modunda Alex Hunter isimli genç yeteneğin kontrolünü devralıyor ve Premier Lig’de başarı basamaklarını adım adım çıkmasını sağlıyorduk. FIFA 18 ile de ikinci sezonunu göreceğimiz mod için EA Sports tarafından bir hikaye fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz sezon oynadığı güzel futbolla tüm dünyanın dikkatini çeken Alex Hunter’a bu kez dünyanın en ünlü kulüpleri talip olacak. Bu kulüpler sayesinde Antoine Griezmann, Thierry Henry, Dele Alli, Rio Ferdinand, Thomas Müller, ve Cristiano Ronaldo gibi marka isimlerle tanışma şansımız olacak. Hikaye boyunca tanıştığımız yeni karakterlerle kısa ve birbirinden bağımsız hikayeler yaşayacağız.

Maçlar içerisinde oyunculara çeşitli kısa vadeli görevler verilecek. Bu görevler yapıldığı takdirde beceri hareketleri, sosyal medya takipçisi gibi ödüller kazanacağız. Geçen sezon olduğu gibi gene seçimler yapmamız gerekecek. Ancak seçimlerin etkileri bu sefer daha keskin bir şekilde hissedilecek ve Alex’in kariyerine yön verecek. Ayrıca Yolculuk modunun bu sezonunda Alex’i kişiselleştirme imkanımız mevcut. Saç stilini değiştirebilir, vücuduna dövmeler yaptırabilir, hatta hangi ayağının daha güçlü olacağını seçebiliriz.

FIFA 18 PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 platformları için 29 Eylül 2017’de çıkışını yapacak. Ancak PlayStation 3 ve Xbox 360’da Yolculuk modunun bulunmadığını hatırlatalım. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri yayınlanan yeni fragman ile baş başa bırakalım.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir