FIFA 17’yi Çıkmadan Önce Oynamak İster Misiniz?

Electronic Arts, FIFA 17’yi çıkmadan önce kimlerin oyuna erişebileceğini açıkladı.

EA Sports oyunlarından FIFA 17, 29 Eylül’de çıkıyor, fakat Xbox One’daki EA Access ve PC’deki Origin Access üyeleri, FIFA 17’yi yayınlanmadan önce 10 saate kadar oynayabilecekler. Üyeler kısa süreli Kadro Kurma Görevlerini tamamlayarak özel EA Access ve Origin Access FUT formalarını elde edebilirler. Bu görevler yalnızca İlk Sen Oyna Deneme Sürümü boyunca tamamlanabilecek. Görevi tamamlayın, FIFA 17’yi satın alırsanız ödülünüz taşınsın. FIFA 17 “İlk Sen Oyna Deneme Sürümü” hakkında daha fazla bilgi için easports.com/fifa/access

FIFA 17’deki gerçekçi deneyimi izleyin: İz Bırakın.

Xbox One ve PC’deki Frostbite altyapılı FIFA 17, gerçek hayata uygun, özgün bir hikaye sunuyor, oyuncuları yeni futbol dünyalarına götürüyor ve oyun severleri derinlikli ve duygusal karakterlerle tanıştırıyor. EA Access ve Origin Access üyeleri, Frostbite’ın gücünü yepyeni sinematik mod Yolculuk’ta herkesten önce deneyimleme şansı yakalayacaklar. FIFA 17, komple yenilenen fizik özellikleri, duran toplar, yeni atak teknikleri ve yepyeni aktif zeka sistemi gibi değişen oyun mekanikleriyle oyun severlerin sahada her ana hakim olmasını sağlıyor. FIFA 17’de Türkiye Süper Lig’deki tüm takımlar yer alıyor. Oyun, Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümlerinde Türkçe metin çevirisine sahip.

EA Access ve Origin Access üyeleri, EA oyunlarını yayınlanmadan önce kısa süreliğine oynamalarının ve dijital alışverişlerde %10 indirim kazanmalarının yanı sıra, Need for Speed, Battlefield 4 ve Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 gibi oyunların yer aldığı büyüyen bir koleksiyon olan The Vault’u açarak istedikleri kadar oynayabilecekler.

Daha fazla bilgi ve The Vault’taki oyunların tam listesi için http://www.ea.com/eaaccess/ ve https://www.origin.com/store/browse/vault-games adreslerini ziyaret edin.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir