FIFA 17’nin Kapak Yıldızını Belirlemeye Hazır Mısınız?

Fifa 17’nin kapağında kimin yer alacağını belirlemek için sizi buraya alalım.

Aman o Ronaldo olmuş mu o kapağa, Gareth Bale nerede birader, hufh tarzı yorumlardan sıkılan EA sports, çareyi kararı oyunculara bırakmakta buldu. Lakin bence o kadar da heveslenmeyin dostlar. Her ne kadar oylarınızla siz belirleyeceksiniz havası yaratılıyor olsa da FIFA 17’nin kapağında bulunacak kişiyi seçebilmemiz için bize 4 isim sunulacak. Emre Mor’a oy veririz diye düşünenlere kötü haber. Bu dört isim şunlar : Chelsea’den Eden Hazard, Manchester United’dan Anthony Martial, Dortmund’dan Marco Reus ve Real Madrid’den James Rodriguez. O kadar da parlak olmayan isimler diyebilir miyiz? Ortak noktaları hepsinin ofansif yanının kuvvetli olması. Peki neden üst düzey yıldızlar değil de bu arkadaşlar.

Hepsi Fifa 17’nin Mass Effect vari senaryo modundan dolayı. The journey adı verilecek bu modda bir oyuncuyu yıldız yapacağımız bir senaryoyu oynayacağız, bu dört isimden her biri de bu moda oldukça uygun.

20 Temmuz’da oylama biteceği için sizi hemen şu sayfaya alalım. Kimi seçtiniz bakalım? Benim oyum Hazard’a. Totosu yere yakın olandan korkacaksın.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir