FIFA 17 Çıkış Tarihi ve Tanıtım Fragmanı Paylaşıldı

Electronic Arts, FIFA 17’nin tanıtım fragmanıyla birlikte çıkış tarihini ve yeni detaylarını açıklayarak, FIFA futbol oyunlarının kuralını değiştirdi.

Futbol oyunlarının kuralının değişmesi mevzusu, EA Sports’un FIFA 17’de artık yeni bir oyun motoru kullanmasıyla ilgili olarak karşımıza çıkıyor. Artık yeni nesil sürümünün de onaylanmasının ardından oyun, daha iddialı bir şekilde geliyor.

Bugün FIFA 16’ya sağlam indirim gelmesinin ardından EA Sports’un FIFA 17 atağı elbette bekleniyordu. O atak oyunun çıkış tarihi ve yeni detaylarının açıklanmasıyla birlikte büyük etki yarattı. Bu etkiyi şimdilik futbol oyunlarıyla haşır neşir oyuncular için yapan EA, yeni oyunla birlikte oyun serisinin yeni görünümünü pek tabii ki değerlendirecek.

Microsoft ile ortaklığını sürdüren EA, oyunu Xbox One özel olarak piyasaya sürecek. Bu ortaklığın hediyesi olarak da Xbox One kullanıcıları oyunu, erken erişim sayesinde oynayabilecekler.

Avrupa’da 29 Eylül 2016’da Frostbite’ın son teknolojisyle geliştirilen FIFA 17 Xbox One, PC ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. Ancak Electronic Arts, yeni nesil konsollara sahip olmayan oyuncuların üzülmesini istemedi. FIFA 17 Xbox 360 ve PlayStation 3 için de çıkacak. Yeni oyun ile birlikte FIFA futbol oyunlarının görsel ve oynanış açısından pek çok özelliği de değişmiş oldu. Şimdi çıkış yaptıktan sonra oyun, vaat edileni sunabileceği ön görülüyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir