FIFA 16’da Büyük İndirim Var

Voidu, FIFA 16 için indirim bekleyenlere müjdeyi verdi.

Türkiye’deki oyunculara dijital oyun satışı yapan Voidu, FIFA 16’da büyük bir indirim yaptığını duyurdu. Ve bu daha bir başlangıç.

Tarihinde ilk kez oyuncuların karşısına %100 Türkçe dil desteği ile çıkan FIFA 16’da tüm Türkiye Süper Ligi takımları da lisanslı olarak yer alıyor. Elbette ki EURO 2016’da yer alacak Fatih Terim önderliğindeki A Milli Futbol Takımı’mız da turnuva kadrosuyla oyunda. Türkiye ile turnuva heyecanını maksimum seviyede yaşamak için tüm şartlar mevcut!

Voidu, FIFA 16’ya zaten sahip olan oyuncuları da unutmuyor. FIFA serisinin en çok vakit geçirilen oyun modu Ultimate Team için FIFA Points’ler de uygun fiyatlarla Voidu’da! FIFA Points ile futbolcu paketleri satın alabilir, on milyonlarca oyuncuyu buluşturan Ultimate Team’de kadronuzu dünya yıldızlarıyla süsleyebilirsiniz.

Türkiye Milli Futbol Takımı sayesinde bambaşka bir heyecanla takip edeceğimiz EURO 2016 öncesi Voidu ilk golü attı. Voidu’nun CEO’su Emrah Kara da EA Games ile ortaklıklarının sadece başlangıç olduğunu, FIFA 16’yı bir çok özel indirimin takip edeceğini belirtti. İnanılmaz FIFA 16 indirimi stoklarla sınırlı.

Oyun şu an 180 TL yerine 59 TL‘ye satılıyor.

İndirimden faydalanmak istiyorsanız bu buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir