Far Cry 4’ün Kötü Adamı Eşcinsel Değil!

Pembe takımıyla dikkat çeken FC4’ün kötü adamı Pagan Min eşcinsel değil ama korkunç, kötü ve tuhaf bir şekilde arkadaş canlısı…

Ubisof Far Cry 4’ü forumu aracılığıyla kapak resmi ile birlikte duyurduğunda, ilk dikkatimizi çeken kapak resmindeki pembe ceketli ve tuhaf sarı saçlı abimizdi. Serinin fanları bu adamın eşcinsel olduğunu düşünürken, GameInformer böyle bir davanın olmadığını belirtti ve oyunun hikayesi hakkında bazı bilgiler paylaştı.

“Pagan Kyrat’daki örgütünün başına ilk geçtiğinde karşısında, Mohan Gale’in yürüttüğü bir direniş vardı. Pagan’ın egemenliğini Guerilla tarzındaki çatışmalarla zayıflatmıştı Mohan. Ne varki Mohan ile Pagan sadece bir ülke için değil aynı zamanda Ishwari adlı bir kadın için birbirleriyle savaşıyorlardı. Mohan’ın ölmesiyle biten bu aşk üçgeni, Ishwari’nin ülkeyi terkedince, Pagan’ın kendini sarayına çekilmesine sebeb oldu. Artık ülkeyi delirmiş olan valiler yönetiyordu.”

“Siz tam burda oyuna giriyorsunuz. Mohan’ın oğlu olan Ajay Ghale’i olarak Kyrat’a annenizin küllerini Kyrat’ın en yüksek dağından dökmek için çocukluğunuzdan beri gelmediğiniz bu topraklara geri dönüyorsunuz.”

Far Cry 4’ün hikaye yönetmeni Mark Thompson, Pagan’ı çekici, komik ve aynı zamanda kötü, korkunç ve tuhaf bir derecese arkadaş canlısı olarak tarif ediyor. “Etrafınızdaki herkes katledilmiş bile olsa Pagan sizin yanınıza gelip gayet rahat bir şekilde konuşabilir. Belki sizin dünyanız yıkılmıştır ama bu Pagan için standart bir salı sabahıdır.”

Thomson’ın GameInformer’a dediğine göre Pagan’ın pembe takımı sadece kendine ait bir stili olduğundan dolayı ordaymış. Bu bilgiler sizi tatmin etti mi bilmiyorum ama beni heycanlandırdığı kesin. Aşağıya E3 videosunuda bıraktığım FC4 bu sonbaharda tüm platformlara çıkışını yapacak. Hepinizde iyi tatiller dilerim. Daha fazla oyun için bizi takip edin.

http://www.youtube.com/watch?v=6duxSsdrLQQ#t=63

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Ömer Kemal Kutsal

Herşeyi öğrenmeye çalışan, her konuda fikir sahibi olmaya çalışan bir yazarımızdır kendileri. "Kendinden bahsetsene oğlum" dendiğindede öyle ot gibi kalır ortalıkda.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir