Fallout 4 Contraptions İçerik Paketi Yayınlandı

Bethesda’nın E3 2016 konferansında duyurduğu üç Fallout 4 içerik paketinden ilk olan Contraptions içerik paketi bugün itibari ile çıkışını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz sene E3’te duyurulması ile tüm oyun dünyasını Kasım ayındaki çıkışına kilitleyen Fallout 4, çıkışından aylar sonra bile ilgiyi üstünden atamayacak gibi. İlk olarak, irili ufaklı üç adet içerik paketi bizlerle buluşan yapımın gelecek üç içerik paketi ise geçtiğimiz haftalarda düzenlenen E3 2016 Bethesda konferansında duyurulmuştu. Bu duyurulan içerik paketlerinden en küçük olanı olan Contraptions içerik paketi yayınlandı.

Oldukça küçük bir içerik paketi olan bu eklentide oyunda atölyelerimizde kullanabileceğimiz çeşitli eşyalar, araçlar ve aletler oyuna ekleniyor. Asansörler, silah ve zırh çerçeveleri ve hatta ayrım makineleri bile bu küçük atölye içerik paketinde bizlerle buluşuyor. Tıpkı Wastelend Workshop’ta olduğu gibi bu içerik paketinde de oyuncuların atölyeleri ile daha çok iş yapabilmesi hedeflenmiş.

Bundan bir sonra çıkacak olan Fallout 4 içerik paketi olacak olan Vault-Tec Workshop’ın önümüzdeki ay içerisinde gelmesini bekliyoruz. Fallout 4’ün ikinci hikaye içerik paketi olacak olan Nuka World’ün ise Ağustos ayında bizlerle buluşmasını bekliyoruz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir