Microsoft Yeni Nesil İçin İki Farklı Xbox Geliştiriyor Olabilir

Oyun sektörünün ünlü analisti Michael Pachter, Microsoft’un yeni nesle iki farklı Xbox konsolu ile hazırlandığını iddia etti.

Okumaya devam et Microsoft Yeni Nesil İçin İki Farklı Xbox Geliştiriyor Olabilir

Sony’ye Göre PlayStation 4 Ömrünü Tamamlamaya Çok Yakın

Sony Yatırımcılar Toplantısı’nda söz alan Sony CEO’su John Kodera, PlayStation 4’ün yaşam döngüsünün son aşamasında olduğunu söyledi. Okumaya devam et Sony’ye Göre PlayStation 4 Ömrünü Tamamlamaya Çok Yakın

Yeni Nesil Konsolların Fiyatları Ne Seviyede Olacak?

Vadesini yavaş yavaş doldurmaya başlayan PlayStation 4 ve Xbox One’ın ardından gelecek yeni nesil konsolların fiyatları için açıklama yapıldı. Okumaya devam et Yeni Nesil Konsolların Fiyatları Ne Seviyede Olacak?

Watch Dogs’un Grafik Kalitesi “Kesinlikle” Düşürülmeyecek

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft E3′de tanıttığı grafikleri düşürdüğü konusunda suçlamalara maruz kalmıştı. Ubisoft bu konudaki iddiaların kesinlikle mümkün olmadığını belirterek yalanladı. Okumaya devam et Watch Dogs’un Grafik Kalitesi “Kesinlikle” Düşürülmeyecek

Xbox One’dan İlk Gün Muazzam Satış

Xbox One, Xbox 360’ın rekorunu kırdı.

Microsoft, Xbox One’ın piyasaya sürüldükten sonraki 24 saat içerisinde 1 milyon satış rakamını aştığını açıkladı. Aynı zamanda bu Xbox 360’ın ilk gün satış rekorunuda kırarak Xbox tarihi için yeni bir rekor oldu.

Rapor edilene göre:

    • Dead Rising 3’te 60 milyondan fazla zombi öldürüldü.
    • Forza Motosport 5’te 3.6 milyon milin üzerinde yol kat edildi.
    • Killer Instinct’te 7.1 milyondan fazla kombo yapıldı.
    • Ryse: Son of Rome’da 8.5 milyondan fazla düşman mağlup edildi.
    • Xbox Fitness’ta, kullancılar tarafından 43.3 milyondan fazla Fit Point elde edildi.

Bir gün içerisinde oluşan rakamlar inanılmaz görünüyor. Bu gelişmeyle birlikte yeni nesilde konsol savaşıda kızışacak gibi görünüyor. Bakalım bu savaşın galibi kim olacak?

PlayStation 4 Ve Xbox One’da FIFA 14 Sınırları Zorlayacak!

Yeni nesil konsollarda EA Sports oyunları ‘gerçek’ tabirinin tanımını yeniden yazacak. Okumaya devam et PlayStation 4 Ve Xbox One’da FIFA 14 Sınırları Zorlayacak!