World of Warcraft Legion’nun İlk Büyük Yaması: Return To Karazhan

Patch 7.1: Retun to Karazhan, WoW hayranlarına yeni bir zindan, campaign, görevler ve daha fazlasını sunacak.

Okumaya devam et World of Warcraft Legion’nun İlk Büyük Yaması: Return To Karazhan

OF! Özel: Kulaklarınızın Pasını Silecek 20 Oyun

Kaliteli içeriği bir yana müzikleriyle de ön plana çıkan 20 oyunu sizler için derledik. İşte karşınızda “Kulaklarınızın Pasını Silecek 20 Oyun”!

Okumaya devam et OF! Özel: Kulaklarınızın Pasını Silecek 20 Oyun

Blizzard Ve Facebook’tan Yayıncılık Ortaklığı

Blizzard ile Facebook, şirketin oyunlarının sosyal medya sitesinde yayıncılık ortaklığı konusunda anlaşmaya vardıklarını açıkladılar.

Okumaya devam et Blizzard Ve Facebook’tan Yayıncılık Ortaklığı

Warcraft: The Beginning İçin Atıştırmalık Videolar Yayınlandı

Gün geçmiyor ki yeni bir Warcraft videosu gözlerimizin önüne eklenmesin. Pardon, dört adet.

Okumaya devam et Warcraft: The Beginning İçin Atıştırmalık Videolar Yayınlandı

The Crew Bedava İçeriğe Sahip Olacak

Ubisoft, merakla beklenen açık dünya oyunu The Crew’un piyasaya sürüldükten hemen sonra bedava içeriğe sahip olacağını açıkladı.

The Crew yaratıcı yönetmeni Julian Gerighty, röportajında yapmak istediği şeylerden birinin insanlara lansmandan sonra içerik sunmak olduğunu söyledi. Yayınlanacak bedava içeriğin insanları oyunla ilgili tutacağından bahsederken, bunun oyuncuların istediklerine erişebileceği bir durak noktası olacağını belirtti. Aşağıdaki videoda UbiBlog röportajına göz atabilirsiniz.

Ubisoft önceden The Crew’u yarış oyunlarının World of Warcraft’ı olarak tanıtmıştı ve bu tür devasa çok oyunculu oyunlarda genellikle ücretli içeriğin yanında fazla bedava içerik bulunmakta. Ubisoft’un dijital pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı Chris Early’ye göre oyuncular artık indirilebilir içeriklere ve season passlere daha iyimser bakıyor.

The Crew oyunculara Amerika’yı kıyısından kıyısına sürüş fırsatını veriyor. Oyuncular Rushmore Dağı Anıtı ve San Francisco gibi tanıdık mekanlarda, ayrıca off-road arabaların bulundugu çölle kaplı alanlarda sürüş yapabilecek. The Crew, 23 Temmuz’da başlayacak betasının ardından Xbox One, PS4 ve PC için 11 Kasım’da piyasaya çıkarılacak.

Blizzard Muazzam Bir World of Warcraft İnfografiği Yayınladı

Blizzard Entertaintment, bu sene 10 yaşına basacak, dünyanın en büyük MMO’su olan World of Warcraft’ın 10 yıllık istatistiğini yayınladı.

Okumaya devam et Blizzard Muazzam Bir World of Warcraft İnfografiği Yayınladı