OF! Özel: Hatırladığınızda Anılarınızı Depreştirecek 10 Efsane Konsol

OF! Özel’de sizler için yüksek dozda nostalji içeren 10 konsolu listesi.

Okumaya devam et OF! Özel: Hatırladığınızda Anılarınızı Depreştirecek 10 Efsane Konsol

E3 2016 Just Dance 2017 Duyuruldu

Ubisoft’un dans tutkunları için geliştirdiği klasikleşen seri; Just Dance’in yeni oyunu Just Dance 2017 açığa çıktı.  Okumaya devam et E3 2016 Just Dance 2017 Duyuruldu

Mario Kart 8 Mayıs’ta Bizlerle

Her yeni oyunuyla bizleri oldukça memnun eden Mario Kart serisinin 8. oyunu Mayıs ayında geliyor…

Nintendo CEO’su Satoru Iwata’nın Twitter hesabından yaptığı duyuruya göre göre Mario Kart 8 büyük ihtimalle Mayıs ayında satışa sunulacak. Çoğu otoriteye göre bu  Wii U’nun son umudu eğer bu oyundan istedikleri satış yüzdesine ulaşamazlarsa, konsoldan umutlarını kesecekleri bize gelen haberler arasında. Ancak önceki serilerine baktığımızda Mario Kart müthiş satış yüzdelerine ulaşmıştı.

Mario Kart 8 bir çok güzel özelliği içinde bulundurduğu için yine yüksek satış oranlarına ulaşılacağı tahmin ediliyor. Özellikle yeni yarışlar ve sürüş tekniklerinin olması bizleri oldukça sevindirmişti.

Angry Birds Üçlüsü 1 Milyon Barajını Devirdi

Angry Birds Trilogy XBox, PC ve PS3’de 1 milyon satış rakamına ulaştı ve yeni platformlara da yelken açtı. Okumaya devam et Angry Birds Üçlüsü 1 Milyon Barajını Devirdi

Disney Infinity İçin Her Yıl DLC Çıkacak!

Disney Interactive’in Avalanche Software ile birlikte hazırladıkları Disney Infinity için her yıl yeni bir disk halinde DLC yayınlanacağı duyuruldu. Okumaya devam et Disney Infinity İçin Her Yıl DLC Çıkacak!

Retro City Rampage En Sonunda XBLA ve WiiWare’e Geliyor!

Retro hayranlarının son dönemdeki gözdesi Retro City Rampage en sonunda Xbox 360 ve Wii platformlarındaki yerini alıyor! Okumaya devam et Retro City Rampage En Sonunda XBLA ve WiiWare’e Geliyor!

Kara Cuma’nın Sonuçları Ortaya Çıktı!

Önceki gün sizlere sunduğumuz bir haberde Microsoft’un Kara Cuma haftasında ulaştığı Xbox 360 rakamından bahsetmiş ve 750.000 adetle bir hafta içerisinde rekor bir satışa ulaşan konsolun henüz ömrünü tamamlamadığını gösterdiğini belirtmiştik. Ancak Xbox 360’ın en fazla satış rakamına ulaşan konsol olduğunu bilmiyorduk… Okumaya devam et Kara Cuma’nın Sonuçları Ortaya Çıktı!

Nintendo Mini Wii Dedikodusunu Doğruladı!

Dün yayılan Mini Wii dedikodularına Nintendo bugün bir açıklık getirdi. Buna göre “dedikodulara yorum yapmayız” diyen Nintendo, Mini Wii’nin varlığını kabul etti, ancak fazla sevinmeyelim, lakin bizlere yok gibi… Okumaya devam et Nintendo Mini Wii Dedikodusunu Doğruladı!