E3 2016 Fallout Shelter Görev Sistemiyle PC’ye Geliyor

Geçtiğimiz sene E3 2015 fuarında aynı gün duyurulduğu gibi ücretsiz yayınlanan Fallout Shelter, yeni görev sistemiyle nihayet PC’ye geliyor!

Okumaya devam et E3 2016 Fallout Shelter Görev Sistemiyle PC’ye Geliyor

Wasteland 2 Steam Early Access Yolunda

Fallout serilerinin ilham kaynağı klasik RPG’lerden Wasteland’in yeni yapımı beta sürecine girdi. Ek olarak oyun kısa bir süre sonra Steam’de yerini alacak.

Bir Kickstarter projesi olarak başlayan ve oldukça kısa bir sürede oldukça fazla bir miktar biriktiren Wasteland 2, 55$ ve daha fazla miktarda destek olan oyunculara beta keylerini vermeye başladı. Wasteland 2, Kickstarter destekçilerinin yapımı test ettikten sonra Steam Early Access ile yakın bir vakitte oyuncuların beğenisine sunulacak.

İlk Wasteland’in tasarımcısı ve inXile firmasının başkanı Brian Fargo, oyun culara verdiği demeçte artık işin zor kısmının atlatıldığı, ve artık işin oyunculara düştüğünü belirtiyor. Teknik sıkıntıları geride bıraktıklarını belirten Fargo, artık oyuna destek veren oyuncuların da yardımıyla oyunda daha da derine inebilecekleri ve kendilerinin göremedikleri yolların açılabileceklerini sözlerine ekledi.

Yapımın çıkışını ne zaman yapacağı bilinmese de Beta sürecinin oyunun gelişimine büyük etki yapacağı aşikar.

Wasteland 2’yi Alana Orjinal Wasteland Bedava!

Brian Fargo’dan tüm hayranlarına müjde! Wasteland 2 ile birlikte orjinal Wasteland’e de sahip olabileceksiniz!.. Okumaya devam et Wasteland 2’yi Alana Orjinal Wasteland Bedava!