Middle-earth: Shadow of War’un DLC’leri Detaylandırıldı

Yayımcı şirket Warner Bros, Middle-earth: Shadow of War için çıkarılması planlanan DLC’lerinin içeriklerini detaylandırdı. Okumaya devam et Middle-earth: Shadow of War’un DLC’leri Detaylandırıldı

Middle-earth: Shadow of War İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Monolith Productions tarafından geliştirilen Middle-earth oyun serisinin ikinci üyesi Shadow of War için yeni bir fragman yayınlandı. Okumaya devam et Middle-earth: Shadow of War İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Dying Light İçin 10 Adet Yeni DLC Çıkarılması Planlanıyor

Dying Light’ın yapımcısı Tymon Smektała YouTube üzerinden yayınladıkları videoda çıkaracakları yeni ücretsiz DLC’lerden bahsetti.
Okumaya devam et Dying Light İçin 10 Adet Yeni DLC Çıkarılması Planlanıyor

Batman: Arkham Knight Geliyor

Warner Bros. Interactive Entertainment ve DC Entertainment bu hafta Rocksteady Studios’un ödüllü, çok satan oyunları Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City’den oluşan serinin son oyunu Batman: Arkham Knight’ı duyurdu. DC Comics Batman lisansına dayanan Batman: Arkham Knight PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve Windows PC’ye özel olarak çıkacak. Oyunun tüm dünyada 2014 yılı içerisinde piyasada olması bekleniyor.

Batman, Arkham serisinin bu muhteşem finalinde korumaya yemin ettiği şehrin karşılaştığı büyük bir tehditle yüzleşecek. Aralarında Penguen, Çift-Yüz ve Harley Quinn’in de olduğu süper kötüleri bir araya toplayan Korkuluk, Kara Şövalye’yi sonsuza kadar ortadan kaldırmayı planlamaktadır. Batman: Arkham Knight’ta Rocksteady’nin özel olarak tasarladığı Batmobile versiyonu da bulunacak ve bu araç seride ilk kez oyuncular tarafından kullanılabilecek. Batman Arkham serisinin başarılı oynanışına bu efsanevi aracın da eklenmesi sayesinde oyuncular eksiksiz bir Batman deneyimi yaşayabilecek, Batmobile ile sokaklarda gezip yüksek binalardan aşağı süzülürken Gotham City siluetinin keyfini çıkarabilecekler.

“Batman: Arkham Knight müthiş bir başarı elde eden serimizin en iyi oyunu olacak; oyunculara serinin en geniş kapsamlı ve en etkileyici oyununu sunacağız,” diyorWarner Bros. Interactive Entertainment Başkanı Martin Tremblay. “The Rocksteady Studios ekibi kendilerine ün kazandıran mükemmel oynanış üzerinde yoğunlaşmaya devam ediyor ve tüm oyunculara ve Batman hastalarına heyecan dolu bir macera sunmak için çabalıyorlar.”

“Rocksteady Studios ekibi oyunun hayranlarının Batman olmanın nasıl bir şey olduğunu hissetmesini sağlamak için Batman: Arkham üçlemesinin bu son bölümü üzerinde inanılmaz sıkı biçimde çalışıyor,” diyor Rocksteady Studios Oyun Direktörü Sefton Hill. “Oyunu yeni nesil platformlar için geliştiriyor olmaktan büyük heyecan duyuyoruz, çünkü bu sayede daha baştan beri istediğimiz Batmobile ve Batman’in yeteneklerine olan katkısı, aslına sadık modellenmiş bir Gotham City gibi tasarım unsurlarını hayata geçirebiliyoruz.”

Batman Arkham Origins’de Yer Alacak Bir Karakter Daha Gün Yüzüne Çıktı!

Önümüzdeki ekim ayında raflardaki yerini alacak olan Batman Arkham serisinin yeni oyunu Origins’de yer alacak bir kötü adamımız daha ortaya çıktı. Okumaya devam et Batman Arkham Origins’de Yer Alacak Bir Karakter Daha Gün Yüzüne Çıktı!

Techland Bizleri Yeni Nesilde De Korkutacak!

Artık bir seri halini alan Dead Island ile bu nesile damgasını vuran Techland, yeni nesil için hazırladığı zombi temalı korku oyunları Dying Light’ı duyurdu! Okumaya devam et Techland Bizleri Yeni Nesilde De Korkutacak!

Guardians of Middle Earth’ten Güldürmeyen Sürpriz!

Lord of the Rings evreninden esinlenerek geliştirilen MOBA oyun Guardians of Middle-Earth’ün Xbox 360 sahiplerine bir sürprizi var. Okumaya devam et Guardians of Middle Earth’ten Güldürmeyen Sürpriz!