Total War: WARHAMMER – The King and the Warlord Duyuruldu!

Total War: Warhammer için yeni bir içerik paketi daha duyuruldu. The King and the Warlord geliyor! Okumaya devam et Total War: WARHAMMER – The King and the Warlord Duyuruldu!

Total War Warhammer’ın İlk Lord Paketi Grim & The Grave Geliyor!

Total War: WARHAMMER – Grim & The Grave harika bir video ile duyuruldu. Okumaya devam et Total War Warhammer’ın İlk Lord Paketi Grim & The Grave Geliyor!

Warhammer 40,000: Sanctus Reach Duyuruldu

Yayıncı şirket Slitherine Games; Warhammer evreninin tur tabanlı yeni oyunu Warhammer 40,000: Sanctus Reach’in resmi duyurusunu yaptı. Okumaya devam et Warhammer 40,000: Sanctus Reach Duyuruldu

Total War Warhammer’a Dev Güncelleme Ve Yeni DLC Geldi!

Total War serisinin aykırı üyesi Total War Warhammer’ın içeriği güncelleme ve yeni içerik paketleriyle genişliyor. Okumaya devam et Total War Warhammer’a Dev Güncelleme Ve Yeni DLC Geldi!

Dawn of War 3’ün Resmi Oynanış Fragmanı Yayınlandı

E3 2016’da PC Gaming Show bünyesinde Relic Entertaintment Warhammer 40.000: Dawn of War 3 için ilk resmi oynanış fragmanını görücüye çıkarttı.

Okumaya devam et Dawn of War 3’ün Resmi Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Dawn of War 3’e Yeni Oynanış Fragmanı

Relic ve Sega’nın Dawn of War 3 yapımının E3’teki PC Gaming Show öncesinde bir oynanış fragmanı ortaya çıktı. Oyun Pre-Alpha olmasına rağmen sağlam duruyor.

Okumaya devam et Dawn of War 3’e Yeni Oynanış Fragmanı